AUTOŠKOLA PRO TĚLESNĚ A SLUCHOVĚ HANDICAPOVANÉ

Autoškola Aura  jako jedna z mála autoškol v České republice nabízí možnost získání řidičského oprávnění pro skupinu B automat na našem výcvikovém vozidle zn. Mercedes-Benz přestavěném  pro potřeby tělesně handicapovaných.(typ přestavby - MERO 2)

Cílem naší autoškoly, je umožnit získání řidičského oprávnění všem těm, kteří zatím nemají vlastní upravené vozidlo, ale rádi by získali řidičské oprávnění tradičním způsobem.

Výcvik je veden individuálním studijním plánem, který je přizpůsoben konkrétním potřebám každého žadatele. Po domluvě je možno přistavení výcvikového vozidla do místa bydliště žadatele, kde každá výcviková hodina začne i skončí.

Výuku lze provádět pomocí PC přes internet z domova žadatele, nebo v naší učebně na Praze 9, kde se také po skončení výcviku konají závěrečné zkoušky.

Doba výcviku je individuální, záleží na časových možnostech a schopnostech každého žadatele zvlášť. V průměru se doba výcviku pohybuje mezi 1 až 3 měsíci.

Nabízíme individuální kurzy také pro sluchově hendikepované a to jak na vozidle s manuální, tak i automatickou převodovkou. Výuka je vedena zkušenými lektory, kteří mají dlouholetou praxi v oblasti výuky sluchově hendikepovaných.

 V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 Ceny kurzů pro handicapované naleznete v ceníku.